Tisza Hotel - Szeged

Cím: Szeged, Tisza Hotel, Széchenyi tér 3, 6720 Magyarország.
Telefon: 62478278.
Weboldal: tiszahotel.hu
Szakértelem: Szálloda, Síház, Szállás.

Vélemények: Ennek a cégnek 1043 véleménye van a Google My Businessen.
Átlagos értékelés: 3.8/5.

📌 Helyszín Tisza Hotel

Tisza Hotel – Szeged Szívében

A Tisza Hotel a Szeged városának központjában, a Széchenyi téren található, ami egy kiemelkedő választássá teszi a város felfedezését. A Cím: Szeged, Tisza Hotel, Széchenyi tér 3, 6720 Magyarország címen található szálláshely a város szívében kínálja szolgáltatásait. A telefon: 62478278 telefonszámon érhethetők, és a weboldal: tiszahotel.hu oldalon találhatók további információk.

Részletes Leírás

A Tisza Hotel egy hagyományos, elegáns szálloda, amely a szállás területén specializálódott. Az épület történelmi megjelenésű, ami a Szeged jellegzetes szépségéhez illeszkedik. A hotelben megtalálhatóak modern kényelmi szolgáltatások, melyek biztosítják vendégei kényelmét és jólétét. A síház is része a komplex szolgáltatásnak, ami különösen vonzó lehet a téli sportok szerelmeseinek.

Főbb Jellemzők

  • Elhelyezkedés: A Széchenyi téren, központi helyen, könnyű hozzáférést biztosít a város nevezetességeihez, üzletekhez és éttermekhez.
  • Szobák: A hotel számos típusú szobát kínál, melyek mindegyike kényelmesen berendezett, saját fürdőszobával és egyéb kényelmi létesítményekkel rendelkezik.
  • Síház: A hotel rendelkezik saját síházával, ami felszerelt síanyagokkal és egyéb síelési eszközökkel.
  • Étkezés: A hotel étterme és bára tradicionális magyar és nemzetközi ételeket kínál, melyeket a legjobb minőségű helyi termékekből készítenek.
  • Kényelmi szolgáltatások: A hotelben Wi-Fi, konferencia szobák és egyéb kényelmi szolgáltatások állnak rendelkezésre.

Értékelések és Vélemények

A Tisza Hotel a Google My Businessen 1043 véleményt kapott, átlagos értékelése 3.8/5. A vélemények többsége pozitív, a vendégek kiemelik a hotel jó elhelyezkedését, a barátságos személyzetet és a minőségi étkezést. Egyes vendégek a szobák elavultságról beszéltek, de a legtöbben a hotel által kínált szolgáltatásokat értékelik.

Ajánlott Információk

Ha Szeged városába látogatóként keres szállást, a Tisza Hotel nagyszerű választás lehet. A hotel központi elhelyezkedése lehetővé teszi, hogy könnyen felfedezze a város minden nevezetességét. A síház pedig a téli sportok szerelmeseinek kínálja a tökéletes kikapcsolódást. A hotel étterme pedig finom ételeivel és italával tökéletes helyszínt biztosít a vacsora előtt.

A Tisza Hotel különösen ajánlott azoknak, akik:

  • Központi elhelyezkedésű szállást keresnek.
  • Szépséges városban szeretnének szállást keresni.
  • *Téli sportok szerelmesei

  • Minőségi étkezést várakoznak.

A hotel weboldalán (tiszahotel.hu) további információkat találhatnak a szobákról, az étteremről, a síházról és egyéb szolgáltatásokról. A telefonon keresztül is lehet érdeklődni a szállásfoglalásról.

Reméljük, hogy az információk segítenek a Tisza Hotel kiválasztásában. Élvezze a Szeged felfedezését

👍 Vélemények Tisza Hotel

Tisza Hotel - Szeged
Rita S.
1/5

Katasztrófa ez a hely. Drága és borzalmas szállás. Mini szoba. Levegőtlen, meg lehet fulladni. Szeptember közepén hőség a szobában. Nyitott ablaknál sem jön be levegő, ellenben hatalmas zaj kintről igen. A fürdőszobában iszonyatos hangzavar ha folyik a csap és ha tölt a WC-tartály. A folyosóra kell kimenni ezért mosdóba. A zuhanykabin ajtaja rossz, csak 60 kg alatt ajánlatos használni, különben nem férni be a tusolóba. ☆☆-nál nem ér többet a hely.

Tisza Hotel - Szeged
Pintér E.
2/5

A helyre azért adtam 5 csillagot mert 2 perc gyaloglásra van a sétáló utcától a 2 csillag pedig csak azért nem 1 mert a vacsora egy HB sörözőben van a szállóvendégek részére ami szenzációsan jó kis hely. Az összes többi kritikán aluli, csak azért nem teszek fel képeket a kukorica daráló hangú és minőségű ablak klímáról(csak ezek vannak a szobákhoz), a szoruló fürdő szoba ajtóról és a csak 2 re zárható bejárati ajtóról (mert különben magától kinyílik...) mivel nem szeretnék a tulajdonossal összetűzésbe kerülni. Értem én, hogy századforduló meg patinás (volt egykor) meg Bartók koncertek a szalon teremben meg illusztris vendégek egy régi világban de többek között pont ezért végre rá kellene költeni több tíz milliót vagy százat és akkor rendben lenne mert most olyan hiba listát lehetne ide rittyenteni, hogy estig lehetne rajta túlórázni kedves üzemeltető....

Tisza Hotel - Szeged
Melinda C.
1/5

Nem foglaltam parkolást, mivel a visszaigazoló e-mailben nem írták, hogy kellene, így az utcán parkoltunk jó drágán, ráadásul az utolsó elötti napon még cseréphullás veszélyre figyelmeztető papírokat is kihelyeztek(máshol nem nagyon lhetett volna prakolni). Reggelente kb fél 7-től nem lehetett aludni, mert a folyosóról behallatszott minden hang, minden ajtócsapódás. A reggeli ízetlen volt, a gyümölcslevek nagyon fel voltak vizezve, utolsó nap már le se mentünk, inkább a szobában ettünk saját kaját. A szobában a klíma magasan volt, alacsonyabb ember el sem érné, és nagyon hangos is volt. Az ablakra volt szerelve, így a függönyt nem lehett behúzni. A vacsora egy közeli étteremben volt, ahol a szálloda vendégeinek külön étlap volt, ami összesen 1 papírlapból állt, amit kicsit lenézőnek éreztünk, míg a "rendes" vendégek a rendes menüből választhattak. Az üdítők pedig enyhén szólva is túlárazottak, egy pohár gyümölcslé bőven többe került, mint az egész doboz, amiből töltötték. A távozáskor munkában lévő recepciós pedig kifelé menet a folyosón( nem a recepciónál) elvette a kulcsot és se szó, se beszéd otthagyott minket, elment beszélgetni, utána kellett menni, hogy most akkor végeztünk vagy mi történik.

Tisza Hotel - Szeged
Judit N.
3/5

7 szálltunk meg, 2 éjszakára. 4 felnőtt 3 gyerek. 1 fürdőkádas lakosztályban, és egy 3 ágyas turist szobában. A szobaasszonyok, reggeliztetők kedvesek, segítőkészek voltak. Jól esett, hogy figyeltek arra, hogy a család ugyan két szobában, de egymáshoz közel legyen elszállásolva. Alapvetően kellemes szálloda, de amolyan jó magyar szokáshoz híven, olyan dolgokon spórolnak, ami nem lenne drága, nem kerülne sokkal többe. Pl.a lakosztályban a kádnál lévő néhány ezer ft-os zuhanyfej cseréje (rossz volt, nem lehetett rendesen használni). Bidé volt, de használat közben folyatott, a koszos víz csurgott az ember lábára, ami egy szimpla műanyag elvezetőcső hibája. A reggelinél a legolcsóbb natúr joghurt, tej, ami minőségben is szörnyű. Hiába volt bundáskenyér, ehetetlen volt hidegen, a kolbászok, virsli, tojások szintén, ha nem sikerült épp úgy kifogni, hogy frissen sütve hozzák. Melegentartó edényeket nem használnak. Vaj nem volt, csak olcsó margarin. A kávé filteres kávé féle talán, nem kellemes. A gyümölcslé felhozatalról ne is beszéljünk...ihatatlan, vacak lötty. Ha ezekre egy kicsit többet adnának, már nagyon sokat emelkedne a színvonal. Amúgy a szoba rendben volt. Kicsit poros (a hatalmas bársony függönyök, kárpitok mindenképpen), de rendezett, jól felszerelt. Az ágynemű, mosdó tisztasága elfogadható volt. A matracokon lehetett kényelmesen aludni. A tv jól működött. A klíma zajos volt, és nem tudtuk szabályozni, de ebben segített a személyzet, s megoldódott. Éjjel is muszáj volt klímát használni, mert annak ellenére, hogy nem volt a kinti hőmérséklet kánikula, mégis fullasztó meleg volt a szobában. Ablakot nyitni csak napközben tudtunk, az éjjeli élet hangzavar miatt. Ez nekünk nem volt probléma, tudtuk, hogy a belvárosban ez lesz, tisztában voltunk vele.
A képeken csak a lakosztály látszik, a tourist szobát nem fotóztam.

Tisza Hotel - Szeged
Viki R.
5/5

Nagyon szép és kulturált hotel, minden szempontból elégedettek voltunk! A reggeli bőséges és finom, a kiszolgálás pedig rendkívül kedves és figyelmes. A Déja Vu Fesztiválra érkeztünk, a szállás kiváló elhelyezkedésének köszönhetően gyalog is könnyen megközelíthető volt a rendezvény. A személyzet nagyon segítőkész és barátságos, minden kérésünkre gyorsan reagáltak. A szobák jól felszereltek – légkondi, TV, hajszárító és minden, amire szükség lehet. Csak ajánlani tudom, biztosan visszatérünk még!

Tisza Hotel - Szeged
Greskovics Z.
2/5

A két csillagot a kifogástalan reggeliért adtam. Egyebekben a klímásnak írt szobában a "klima" egy vacak ventillátornak sem felelt meg, extrém zajos és nem hűt, pedig többször rákérdeztünk telefonon, hogy biztosan van-e, alapfeltételünk volt. Mellesleg az ablakba van beépítve, így a függöny nem elhúzható, a szemközti épületből belátás van. Enyhén szólva röhejes és megtévesztő klimásként eladni!!! A szekrényben nem célszerű ruhát tartani, mert rossz szagú. A vizforraló pozitivum lehetne, ha nem kellene az éjjeliszekrénynél használni, mert az asztalnál nincs szabad konnektor. Hűtőszekrény van, a szoba pici, mozogni benne szinte lehetetlen. A saját parkoló szűk, az utcával jobban jártunk volna. A hely 5 csillagát az elhelyezkedésért adtam. Nem ajánlom senkinek.

Tisza Hotel - Szeged
Zsuzsa B.
5/5

Csöndes, nyugodt, kulturált hely, közel a belvároshoz. Nagyon kicsi a szoba, nincs hová elhelyezni a bőröndöket, de van benne szekrény. Van hűtő és laptévé. Kikészítve vízforraló, poharak, teák. A fürdő még kisebb, de van hajszárító és mini pipere tusfürdő-sampon. A svédasztalos reggeli finom, a felszolgálók kedvesek és előzékenyek. A parkolás a szálloda parkolójában fizetős. Hétvégén az utcai parkolás ingyenes, de vigyázni kell, mert a Wesselényi utcában a parkoló melletti házakról potyog a vakolat.

Tisza Hotel - Szeged
Ildikó S.
5/5

Kellemes és mozgalmas 4 napot töltöttünk Szegeden. A Tisza Hotelben szálltunk meg és de jól tettük 🙂 az ágy nagyon kényelmes volt, a személyzet kedves és figyelmes... Maga a hotel pedig Szeged belvárosában mindenhez közel.A szoba tiszta és igényes, a reggeli bőséges 🥰

Go up