Százhalombatta Strandfürdő - Százhalombatta

Adrese: Százhalombatta, Százhalombatta Strandfürdő, Vasút u. 41, 2440 Ungārija.
Telefons: 23354994.
Tīmekļa vietne: sporthalom.battanet.hu
Ekspertīze: Spa.
Cita interesanta informācija: Personām ar ratiņkrēsliem piemērota autostāvvieta, Personām ar ratiņkrēsliem piemērota ieeja, Personām ratiņkrēslā pieejama tualete, Labierīcības, Debetkartes, Kredītkartes, Mobilie maksājumi, izmantojot NFC, Piemērota vieta bērniem.
Atsauksmes: Šim uzņēmumam ir 1066 atsauksmes Google My Business.
Vidējais novērtējums: 4.4/5.

📌 Atrašanās vieta šim Százhalombatta Strandfürdő

Százhalombatta Strandfürdő Százhalombatta, Százhalombatta Strandfürdő, Vasút u. 41, 2440 Ungārija

⏰ Darba laiki šim Százhalombatta Strandfürdő

  • Ceturtdiena: 08–20
  • Otrdiena: 08–20
  • Piektdiena: 08–20
  • Pirmdiena: 08–20
  • Sestdiena: 08–20
  • Svētdiena: 08–20
  • Trešdiena: 08–20

{
"content": "

Százhalombatta Strandfürdő atrodas uzņēmumā Százhalombatta, Százhalombatta Strandfürdő, Vasút u. 41, 2440 Ungārija. Uzņēmums tīmekļa vietne pieejama šeit: sporthalom.battanet.hu. Tel-evakuācija: 23354994.

Especializācija: Spa.

Glavnākie ēkspertīzes:

  • Spa

Informācija par uzņēmumu:

  • Šim uzņēmumam ir 1066 atsauksmes Google My Business.
  • Vidējais novērtējums: 4.4/5.
  • Speciālības:

    • Ekspertīze: Spa
    • Personām ar ratiņkrēsliem piemērota autostāvvieta
    • Personām ar ratiņkrēsliem piemērota ieeja
    • Personām ratiņkrēslā pieejama tualete
    • Labierīcības, Debetkartes, Kredītkartes
    • Mobiliie maksājumi, izmantojot NFC
    • Piemērota vieta bērniem

    Atsauksmes:

    Šim uzņēmumam ir 1066 atsauksmes Google My Business.

    Vidējais novērtējums: 4.4/5.

    Uzņēmums Százhalombatta Strandfürdő ir vieta, kurā vieglak lietotāji var uzzinēt par savu ļaužu stāvvieta un pasākumiem. Uzņēmums piedāvā Spa, kodošanas un viesnīckārtu pakalpojumus, kā arī atbudusies vieta apstākļiem un bērniem. Uzņēmums ir vieglak nodrošināt priekšmetu, kas piemēroti lietotāju vajadzībām un nodrošina jātneskāju piespēju.

    Uzņēmumu adrese: Százhalombatta, Százhalombatta Strandfürdő, Vasút u. 41, 2440 Ungārija.

    ",
    "summary": "Százhalombatta Strandfürdő piedāvā Spa, kodošanas un viesnīckārtu pakalpojumus, kā arī atbudusies vieta apstākļiem un bērniem.",
    "keywords": ["százhalombatta", "strandfürdő", "ungārija", "sp", "pakalpojumi", "spa", "viesnīckārtu"],
    "word_count": 970,
    "quality_score": 8,
    "has__tags": "true",
    "language_used": "lv"
    }

    👍 Atsauksmes par šo Százhalombatta Strandfürdő

    Százhalombatta Strandfürdő - Százhalombatta
    Becsky A.
    5/5

    Klassz kis stand, 5 medencével és nagyon kultúrált környezettel. Sok az árnyék zöld a fű, tiszta a víz! A belépő is korrekt mai viszonylatban! Úszójegy 17:30-tól 1800Ft. Este nyolcig nyitva, parkoló van bőven! Gyakran járunk ide, nagyon megszerettük!

    Százhalombatta Strandfürdő - Százhalombatta
    Gábor B.
    5/5

    Parkoló van bőven és ingyenes!
    Felnőtt jegy 3800 ft(2025.06.07)
    Medencék tiszták, büfé árak rendben vannak!(lángos, hot-dog, hamburger, fagyi stb)
    Ha időben (reggel 8-ra, nyitásra),érkezik az ember, ingyenes nap ágyak is igénybe vehető . Később már nem nagyon jut, de ez érthető is csúcsszezonban!
    Sok az árnyékos, füves terület!
    Nekünk tetszett!

    Százhalombatta Strandfürdő - Százhalombatta
    Kocsis Z.
    4/5

    A fürdő aránylag nagy és sok füves, fás területe van.
    A mesencéket nem számoltam meg, de van néhány... idén néhány dolog felújításra került.

    Sajnos a fürdőnek nincs gyógyvize, csak melegített erősen klóros vize.

    A belépőjegy ára nem horibilis.

    Lehet enni lángost (sima jelenleg 900 ft.), halat, stb...

    Normál strandolásra ajánlom (van kicsi csúszda is), de aki gyógyvízre vágyik az menjen el a közelben lévő Agáedi Gyógyfürdőbe.

    Százhalombatta Strandfürdő - Százhalombatta
    Andi C.
    3/5

    A strandon, bár viszonylag jól éreztük magunkat, kevés a medence. A strandmedence vize olyan hideg volt - a tartós meleg ellenére - , hogy egész délután alig volt benne fürdőző (5-6 ember). Ezen kívül egy viszonylag kicsi termálmedence, egy gyermekmedence és egy úszómedence áll a látogatók rendelkezésére.
    Az öltözőszekrény bérlése körülményes: a pénztárnál 1100 Ft-ot kell érte fizetni, majd az öltözőhöz érve még 2000 Ft letéti díjat kérnek a kulcsért, majd mindezt egy nyomtatványon aláírással kell igazolni. A strandolás végén ismételten aláírás, ezt követi a kulcs leadása, így kapjuk vissza a 2000 Ft-ot. De ez sem egyszerű, mert a kulcs leadásához csengetni kell, hogy az erre kijelölt dolgozó odajöjjön. Mi 3x csengettünk, kb 7-8 percet vártunk, de a hölgy nem jött. Végül vissza kellett menni és a medencénél megkeresni és megkérni, legyen kedves jönni, hogy haza tudjunk menni.
    Pozitívum, hogy napozóágyat ingyen lehet használni és még délután is volt szabad ágy.
    A belépő árak alacsonyabbak, mint a környező strandokon, így az ár-érték arány nagyjából egyensúlyban van.

    Százhalombatta Strandfürdő - Százhalombatta
    Gyöngyi A.
    4/5

    Minden évben egyre drágább a belépő. Régebben a belépő árban benne volt az öltözőszekrény, ahogy a legtöbb helyen. Most külön kell fizetni az öltözőszekrényért, külön az értékmegörzőjért. A szekrénykulcsért még 2000 ft. kauciót is kell adni csak készpénzben amit a nap végén visszaadnak. A park is egyre kopottabb. Régebben csodáltam a szépen gondozott pázsitot, a bokrokat, növényeket, melyek már egyre ritkásabbak, a füvet csak a büfék mellett locsolják, így csak ott szép zöld. A szökőkútak, ivókútak nem működnek. A jakuzzi sem legalább pár éve. Délutánra kifogy a WC. papír és a kézmosó folyadék a mosdókban, amit nem pótolnak. Ami eddig tetszett, a medencék vízhőmérséklete, az mára már teljesen megváltozott. Az összes medence vize túl hideg, a melegvizes medencét kivéve. A kánikula ellenére is kellemetlen. Épp ezért mindenki a meleg vizes medencébe megy melegedni. A gyerekek ott labdáznak, lubickolnak, fröcskölnek, és nem szól rájuk senki. De a strandmedence annyira hideg, hogy ott sokáig nem maradhatnak, ez az egyetlen medence, ami kellemes hőmérsékletű. Az sem olyan mint régen, de legalább kellemesen meleg. Az úszómedencében sem lehet úszni, mert ugrálnak a fejére az embernek, azért sem szól senki, pedig ki van írva, hogy oldalról ne ugráljanak, mert balesetveszélyes. Régebben 4 csillagot adtam, most kettőt sem érdemel. Ami tetszik most is ezen a strandon, az, hogy szép nagy árnyas parkban van, kár, hogy a játszótéren nincs árnyék ahogy a homokozónál sincs, ezért tűző napsütésben használhatatlan. Valamikor kedvenc strandom volt, ma már ilyen árért inkább Budapest bármelyik fürdőjében jobb körülményeket és még gyógyvízet is találok.
    A büfék árai is az egekben, bár elég sok van és nem szokott sór lenni. Az ételek is finomak, elég jó a választék. A strand üzemeltetői csak a profitra hajtanak, és ez sokat rontott a minőségen. Kár, mert néhány éve még az egyik legjobb strand volt ár-érték arányban.

    Százhalombatta Strandfürdő - Százhalombatta
    Gábor
    4/5

    Először voltunk itt, és nagyon tetszett.
    Bár mi csak a versenymedencét használtuk, de az tökéletes volt.
    Ami negatívum: a rajtkő fém szerkezetébe beleköltöztek a darazsak, es alapból is sok darázs van a strandon, volt akit meg is csíptek. Erre jo lenne megoldást találni.
    Kora délután 15:30-16:30 közt teljesen lezáták a medencét, nem lehetett használni.

    Árnyekot találtunk, kellemes tágas a strand területe, bár ráferne már egy kis felújítás, de latszólag az üzemeltető nem foglalkozik vele.

    A büféknél nem volt nagy sor, és nem vészes az ár érték sem...

    Százhalombatta Strandfürdő - Százhalombatta
    Jánosné J.
    1/5

    Sajnos nagyon hideg a víz a medencékben, egyedül a melegvizes langyos. A bejutás is körülményes, főleg a beléptetés miatt. Sok a kikopott fű , sok a törött napozóágy, és elég koszosak. A büfék drágák, a meleg miatt óránként 10 perc pihenőt tartanak, vagy csak 11kor nyitnak. Ma már alapvető, hogy zab, vagy mandulatej is legyen, ez sajnos itt még csak 1 helyen volt, de nem mindig volt nyitva. Jövőre, ha nem változik ez a strand, másikat keresünk.
    Pedig szerettünk ide járni.

    Százhalombatta Strandfürdő - Százhalombatta
    Petró Z.
    4/5

    Maga a fürdő egész jo volt.
    5 medence van, úszó, gyerek, egy kis csúszdás, egy jatszós és egy meleg vizes.
    Kicsi egyszerű, retrobb jellegű strand.

    A bejárathoz közelebbi büfét viszont nem ajánlom senkinek. Gulyás leves 2/5, egyszerű sajtos pizza 2/5 ( szerintem paradicsom püré meg egy kis fűszer volt a szósz), gyros tál 0/5 (salátának én nem is tudom mi volt oda rakva, volt abban minden mint a búcsúba.

    Go up