Sétány Kávézó és Palacsintázó - Hajdúszoboszló

Adrese: Hajdúszoboszló, Sétány Kávézó és Palacsintázó, Mátyás király stny. 6, 4200 Ungārija.
Telefons: 309430228.
Tīmekļa vietne: setanykavezo.hu
Ekspertīze: Pankūku restorāns.
Cita interesanta informācija: Atvērta terase, Bezkontakta piegāde, Ēdināšana uz vietas, Lieliska kafija, Lieliski kokteiļi, Lielisks deserts, Plaša tēju izvēle, Vakariņas, Vakariņas vienatnē, Personām ar ratiņkrēsliem piemērota ieeja, Personām ar ratiņkrēsliem piemērota sēdvieta, Personām ratiņkrēslā pieejama tualete, Alkohols, Alus, Ir pieejams veģetāro ēdienu piedāvājums, Kafija, Kokteiļi, Piemērota vieta ātrai maltītei, Salātu bārs, Stiprie alkoholiskie dzērieni, Uzkodas, Vegāniski ēdieni, Vīns, Pusdienas, Vakariņas, Ēdināšana, Deserts, Sēdvietas, Apkalpošana pie galdiņiem, Ir bārs, Labierīcības, Wi-Fi, Wi-Fi, Klusa vieta, Mājīga vieta, Moderns, Neformāla gaisotne, Romantiska vieta, Grupām piemērota vieta, Tūristu iecienīta vieta, Pieņem rezervācijas, Debetkartes, Kredītkartes, Mobilie maksājumi, izmantojot NFC, Kredītkartes, Bērnu ēdienkarte, Bērnu krēsli, Piemērota vieta bērniem, Autostāvvieta, Maksas autostāvvieta uz ielas, Atļauts suņus vest iekštelpās.
Atsauksmes: Šim uzņēmumam ir 802 atsauksmes Google My Business.
Vidējais novērtējums: 4.6/5.

📌 Atrašanās vieta šim Sétány Kávézó és Palacsintázó

Setāņu kāvēzņu un palacsinņu vieta Hajdu-Szoboszló, Ungārija, ir populāra vietēja kāvēzņu un palacsinņu vārti. Vieta atrodas Mátyás király st. 6, 4200 Ungārija.

Telefons: 309430228, Tīmekļa vietne: setanykavezo.hu.

👍 Atsauksmes par šo Sétány Kávézó és Palacsintázó

Sétány Kávézó és Palacsintázó - Hajdúszoboszló
Angéla S. T.
5/5

Hajduszoboszlón nyaraltunk, és ahogy sétálgattunk találtuk meg a helyet. Elsőre szimpatikus volt. Kültéri, kellemes környezet. A felszolgáló hölgy nagyon kedves volt, mutatott egy asztalt, ami árnyékos helyen volt, oda invitált. Palacsintázó lévén kíváncsiak voltunk rá, milyen itt az ízvilág. Ki is néztünk négyen négyfélét. Rögtön a nagyméretet kértük. Hamar készen lettek. Gyönyörű tálalással jöttek. Kedves és figyelmes volt a kiszolgálás. A palacsinták nagyon finomak voktak. A dinnyés limonádé is. Annyira jól éreztük itt magunkat, hogy masnap is eljöttünk újabb 2 fajta másik palacsintát kóstolni, illetve megkóstoltuk az amerikai változatot és egy fagylaltos finomságot. Mindenki boldogra ette itt magát. A hölgy aznap is nagyon kedves és figyelmes volt. Ajánlom gyerekes családoknak és a palacsinták szerelmeseinek. Ha legközelebb arra járok bátrabb leszek és valami sós ízvilágút is megkóstolok. ☺️ Összességében nekem nagyon pozitív volt.

Sétány Kávézó és Palacsintázó - Hajdúszoboszló
Ádám K.
5/5

Kedves kiszolgálás,kellemes hangulat.Egyetlen negatívum,hogy 30-35 percet vártunk a rendelésünkre,de megérte várni! Ilyen finom palacsintát nem ettem még !Gratulálok a vezetésnek ,maradandót alkottak !

Sétány Kávézó és Palacsintázó - Hajdúszoboszló
N C.
5/5

Kedves személyzet, kiváló kávék, isteni finom palacsinták(Gundel, Eszterházy, juharszirupos amerikai palacsinta), limonádék. Legközelebb is biztosan betérünk. 😊

Sétány Kávézó és Palacsintázó - Hajdúszoboszló
Kft W.
3/5

Egymást követő napokon voltunk. Elsőként a "látvány" palacsintázóban rendeltünk, amit előttünk készítettek. Két pudingos és egy nutellás palacsintát rendeltünk. Szuper volt. Ezen felbuzdulva másnap ismét ellátogattunk, de mivel még nem volt késő délután, ezért csak bentről a konyháról lehetett palacsintát kérni. Három család volt, amikor leadtuk a rendelésünket. Egy amerikai, egy mákos és egy fahéjas palacsinta volt a választásunk. Körülbelül 20-25 percet kellett várnunk. A tálalás nagyon szép volt! Az amerikai palacsinta hideg volt, a fahéjas tölteléke jól vizsgázott, de a palacsinta tészta száraz volt és melegítettnek tűnt. Biztos nem volt friss. A mákos palacsinta ugyanaz, ráadásul a máktöltelék nedves volt és cukormentes. A pincérek, a két hölgy, rendkívül kedvesek és szolgálatkészek voltak. Szaladtak az újonnan érkező vendégekhez, hogy felvegyék a rendelést. Bárcsak rajtuk múlna az ételek elkészítésének a határideje! Elismerésem az övék.

Sétány Kávézó és Palacsintázó - Hajdúszoboszló
Anett K.
5/5

Minden egyes alkalommal, amikor Hajdúszoboszlóra megyek, ezt a helyet választom. Rendkívül finom és ízletes palacsintákat lehet itt elfogyasztani, melyek mellé minden esetben érdemes a különlegesen finoman elkészített italokból is kérni. A kiszolgáló személyzet nagyon kedves, segítőkész, mindent frissen készítenek el és nagyon hangulatos a hely. 😃Mindenkinek szívből ajánlom! 👍🙂

Sétány Kávézó és Palacsintázó - Hajdúszoboszló
Ferenc B.
5/5

Ez az első olyan étterem 'palacsintázó' ahol az étel ízlett...ínyenc létemre bátran ajánlom mindenkinek...A kiszolgálás kitünő, az ételek rettentő finomak...Tetszik ahogy szervírozzák .
Itt nem tudok belekötni semmibe sem...HIBÁTLAN!!!
Sajnos sok étterem ezt a szinvonalat nem tudja hozni...Ajánlanék gyorstalpalót más szakácsoknak is...hogy ezt lehet jól is csinálni ! Tanuljanak és vegyenek példát !

Sétány Kávézó és Palacsintázó - Hajdúszoboszló
Krisztina G.
5/5

November elso vasarnapjan remek kedves mosolygós kiszolgálással lenyűgöző tálalásban kaptuk az Őszi varázs sütőtökös palacsintainkat. Fantasztikus volt mind a látvány mind az ízvilág. A cappuccino is isteni volt.A legfontosabb az árak nincsenek elszállva,nagyon rendben van. Az őszi nyugalom a szép dekoracioval amit kaptunk nagyszerű volt, Köszönjük.
Aki Hajdúszoboszlón jár feltétlenül térjen be, nagyon cuki hely. Kriszta és Robert Pestről.

Sétány Kávézó és Palacsintázó - Hajdúszoboszló
tünde F.
5/5

Különleges és finom palacsinták, kedves kiszolgálás, tiszta otthonos hely, gyorsan elkészülő ételek. 🥰A számtalan palacsinta mint amerikai , hagyományos édes és sós, mellett található más is az étlapon. Biztos, hogy nem éhezik az ember és egy csodálatos gasztronómiai élménnyel távozik amennyiben ide betér. Jó szívvel alánjuk mindenkinek, és mi is biztos betérünk amikor Hajdúszoboszlón járunk.🥰❤️

Go up