PENNY Tiszavasvári - Tiszavasvári

Adrese: Tiszavasvári, PENNY Tiszavasvári, Vasvári Pál u. 26-28, 4440 Ungārija.
Telefons: 29339345.
Tīmekļa vietne: penny.hu
Ekspertīze: Lielveikals.
Cita interesanta informācija: Piegāde, Lieliski produkti, Personām ar ratiņkrēsliem piemērota autostāvvieta, Personām ar ratiņkrēsliem piemērota ieeja, Pārtika, Labierīcības, Ātra iepirkšanās, Akumulatori/baterijas, Debetkartes, Kredītkartes, Mobilie maksājumi, izmantojot NFC.
Atsauksmes: Šim uzņēmumam ir 827 atsauksmes Google My Business.
Vidējais novērtējums: 4/5.

📌 Atrašanās vieta šim PENNY Tiszavasvári

PENNY Tiszavasvári Tiszavasvári, PENNY Tiszavasvári, Vasvári Pál u. 26-28, 4440 Ungārija

⏰ Darba laiki šim PENNY Tiszavasvári

  • Ceturtdiena: 06:30–20:30
  • Otrdiena: 06:30–20:30
  • Piektdiena: 06:30–20:30
  • Pirmdiena: 06:30–20:30
  • Sestdiena: 06:30–20:30
  • Svētdiena: 07–18
  • Trešdiena: 06:30–20:30

Penny Tiszavasvári

Uzņēmums Penny Tiszavasvári ir vienais no ļoti populāra uzņēmumi ar sērias galvenās funkcionālas nozime, kas tiek oficiālā ziņas vērtību ziņas, mikrofinieru un banku pārvaldi. Tiesu atrodas vasáru zona, kas atrodas centrālā pilsētā Ungārija, pie vasáru iela Vas vári Pál u. 26-28, 4440.

Uzņēmums tiek sadarīts ar gādītājs ir uzņēmumu novēlot mīķi un darbinieku sūdzēšanu. Uzņēmums ir izstrādājis lielāko daudzu koksni un dabojumu uzņēmumu uzņēmumu no kitas uzņēmēs.

Ekspertīze un lielveikals

Ties uzņēmums tiek izvietots pār 2 000 m2 naudu galdiem un saistības ar citiem uzņēmumiem, kuri tiek sadarīti ar biroju un darbinieku novēlot mīkli un darbinieku sūdzēšanu. Uzņēmums tiek novēlot ar lielu daudzu koksni un dabojumu uzņēmumu uzņēmumu no kitas uzņēmēs.

Penney Tiszavas vári tiek arī pazīstams par lielo produktu sērijas un personām ar ratiņkrēsliem piemērots autostāvvieta un personām ar ratiņkrēsliem piemērots ieeja. Uzņēmums tiek novēlot ar labierīcības, akumulatoriem un debet- un kreditkarti.

Informācija

Adrese: Tiszavasvári, Penny Tiszavasvári, Vas vári Pál u. 26-28, 4440 Ungārija.

Telefons: 29339345.

Tīmekļa vietne: penny.hu.

Aktīvi tiek darīti

Labierīcības, lieliski produkti, Personām ar ratiņkrēsliem piemērota autostāvvieta, Personām ar ratiņkrēsliem piemērota ieeja, Pārtika, Akumulatori/baterijas, Debetkartes, Kredītkartes, Mobilie maksājumi.

Autors: PENNY Tiszavasvári

👍 Atsauksmes par šo PENNY Tiszavasvári

PENNY Tiszavasvári - Tiszavasvári
Miklós B.
5/5

A vásárlói elvarasaimnak megfelelt. Kulturált körülmények között vannak az áruk és a dolgozók általi tevékenység is a sikeres vásárlást segíti. Esetleg nem kellene változtatni az egyes áruk elhelyezését mert a keresés illetve a dolgozóktól való érdeklődés idő igényes.
Különlegessége az 1 ő ingyen wifi.

PENNY Tiszavasvári - Tiszavasvári
Gergő123 K.
3/5

A Pennybe Krém sajtott akartam venni Le is vettem a Polcró kifizetttem és Megfőztem csak hogy hiába rá volt írva hogy Cream Cheese Sandwich krém szerű anyag volt benne

PENNY Tiszavasvári - Tiszavasvári
Beáta M.
3/5

Állandó tömeg van 🙁 ha több kassza megy, akkor is rengetegen állnak előttem.
Az árak jók, a termékek szintén. a dolgozók is normálisak, sőt, minden elismerismerésem az ott dolgozóknak, én biztos nem bírnám csinálni..... de, hogy horror mennyiségű ember van állandóan bent, az biztos 🤮

PENNY Tiszavasvári - Tiszavasvári
Roland F.
1/5

A vezetőséget kellene le pofozni! Hétről hétre rosszabb! Az alkalmazottak arogánsak, a vezetőség delikvens! Az akciós termékek nagy része ki sincs helyezve! Kellene oda valaki aki ért egy bolt vezetéséhez!
MI VAGYUNK A VÁSÁRLÓK!

PENNY Tiszavasvári - Tiszavasvári
Laura N.
1/5

Egy csillagot is csak azért adok, mert van egy pár dolgozó aki nagyon lelkiismeretes, de találkoztam már olyannal is hogy még az életkedvem is elment olyan bunkó volt. Viszont közlekedni, kegyetlen rossz mert minden raklap, meg árufeltöltő kocsi ki van téve lépten nyomon. Ha csúcsforgalom van akkor meg szó szerint egymásnak tolják a bevásárlókocsit a vásárlók. Én csak akkor megyek be ide ha semmi nincs nyitva a központi részen vagy marad Hajdúnánás vagy Nyíregyháza mert sokkal kultúráltabbak a körülmények mint néha itt a pennyben. Ide is csak azok járnak akiknek nincs jogosítványa és ez az egyetlen nagyobb élelmiszerüzlet ahova el tud menni.

PENNY Tiszavasvári - Tiszavasvári
Istvánné N.
5/5

Ennyire lenézik a nyugdíjasokat!Ma vásároltam 23 ezer forintért .Nem vonták le a10százalékot.azt modták hogy csak a tejfölre kekszre kávéra válthatom be anyugdíjas utalványt.Mi ez ha nem átverés!

PENNY Tiszavasvári - Tiszavasvári
Gáborné N.
1/5

Ez az egy csillag azoknak a dolgozóknak szól, akik teljesítménye kiváló. Ilyen is van, tisztelet nekik!
A mai napon 10:11 órakor fizettem egy olyan pénztárnál, ahol sem előttem, sem utánam nem volt más vevő. Sok áru volt a kocsimban, siettem ahogy tőlem telt. A pénztáros a tőlük megszokott gyorsasággal elkezdte a számlázást, így elől felgyült az áru, igen ám, de én még nem végeztem az összes áru felrakásával a szalagra. A pénztáros rám szólt, hogy tessék jönni pakolni, mert így nem tudok tovább (dolgozni, számlázni, haladni?). Már nem emlekszem pontosan milyen szót használt. A számlám végösszege 31697 forint lett.Ez már árulkodó, hogy nem két kiflit vettem.
Kérdezem, ebben a helyzetben a már gépbe beütött árut pakoljam, (nincs mibe), vagy.a kocsiban lévőt rakjam a szalagra?

PENNY Tiszavasvári - Tiszavasvári
József V.
3/5

Legtöbbször zsúfolt, az áruk jó minőségűek, és jó árban vannak, a legtöbb kiszolgáló kedves, leszámítva az egyik idősebb hölgyet, aki állandóan kommentál meg megjegyzéseket tesz a vevő felé, látszik rajta hogy háta közepére kívánja a vásárlókat. Kis kézi kosár nincs, ha anélkül mész be, megkér eme kedves hölgyemény hogy szíveskedjen már hozni kosarat, és elkezd óbégatni mint a sarki batyus árus hogy nem ő hozza a szabályokat, meg ő hogy kikap ha nincs kosár meg hogy volt ő üzletvezető, de utálta, nem is menne vissza, erre azt hiszem senki nem kíváncsi, én sem osztom meg vele a magánéleti meg személyes gondjaimat, meg különben sem érdekel senkit a sorban állók közzül. Ja igen, külön szatyorkába kell tenni a péksüteményeket mert nehezére esik felismerni mit vásárol az ember ha több fajta van egy szatyorban és ezt is hangosan és gúnyosan kommentálja: NEM VÓT TÖBB SZATYOR?! De volt, de gondoltam nem okoz gondot egy kis óvodai szintű formafelismerő játék a tekintetes asszonynak. A többiek egyébként kedvesek, ő keseredett meg csak, nem való neki már a bolti lét, jobb lenne bakternek elmennie, mert ott nem kell találkoznia emberekkel csak vonatokkal. A bolt egyébként jó, két dolog hiányzik: kézikosár és jobb vevőközpontúság. Ja, meg az átnézem mán a kosaradat nem-e loptál valamit elfelejtése a pénztárosok részéről, nagyon kellemetlen. Gondolom én hogy nem a pénztárosok heppje, hanem az üzletvezetőjé, de ezen illene változtatni. Más pennyben nem tapasztaltam ezeket a negatív élményeket (pl Albertirsán).

Go up