Meteorit Ételbár - Kaba

Cím: Kaba, Meteorit Ételbár, Rákóczi Ferenc út 63, 4183 Magyarország.

Szakértelem: Kifőzde.

Vélemények: Ennek a cégnek 36 véleménye van a Google My Businessen.
Átlagos értékelés: 3.8/5.

📌 Helyszín Meteorit Ételbár

Meteorit Ételbár Kaba, Meteorit Ételbár, Rákóczi Ferenc út 63, 4183 Magyarország

El Meteorit Ételbár es un restaurante ubicado en la ciudad de Kaba, en el país de Magyarország. Su dirección es completa: Rákóczi Ferenc út 63, 4183 Magyarország.

El restaurante tiene una especialidad en la kuchina y ofrece una variedad de platos tradicionales húngaros con un toque moderno.

En el Meteorit Ételbár se puede disfrutar de una ambiente acogedor y servicio atento en un entorno tranquilo.

El restaurante cuenta con una variedad de opciones para todos los gustos y presupuestos, desde platos ligeros hasta comidas completas.

En el Meteorit Ételbár se utilizan ingredientes de alta calidad y se cocina a fuego lento para darle un sabor intenso y auténtico.

El Meteorit Ételbár es un lugar ideal para desayunar, o cenar con amigos y familiares.

En el restaurante se pueden disfrutar de una variedad de bebidas, incluyendo refrescos, bebidas alcohólicas y cafés.

El Meteorit Ételbár es un restaurante que vale la pena visitar, gracias a su ambiente acogedor, su servicio atento y su variedad de opciones para todos los gustos y presupuestos.

En el Meteorit Ételbár se puede disfrutar de una experiencia culinaria auténtica y deliciosa en el corazón de Kaba.

👍 Vélemények Meteorit Ételbár

Meteorit Ételbár - Kaba
Zsolt B.
1/5

A pizza többször is késve érkezett, sőt egyszer sikerült több mint egy óra múlva kiszállítani. De nem is ez lett volna a legnagyobb bajom hanem, hogy a feltét szerintem csirke mell helyet comb volt de a kedves Szakács bőrrel némi tollal sikerült fel rakni a pizzára. Igen gusztusos volt de inkább hányinger keltő volt.
Ha így kèszitik a kaját én senkinek nem tudom ajánlani ezt a helyet.
Ha jót akarsz enni ne itt egyèl.

Meteorit Ételbár - Kaba
Bojti1976
4/5

Kedves kiszolgálás, rendben lévő adag. Alapvetően egy átlagos/alap ízvilágot kínálnak az ételeik. Személy szerint én picit ízesebben/fűszeresebben (és melegebben) szeretem a csirkegulyást és a hagymás sertésszeletet is, de ez nem kifogás, pusztán ízlésbeli kérdés (és ettől még az étel jó volt). Ár-érték arányban is jó választás az ételbár. Egy menü 1690 ft (amely tartalmaz egy levest és egy főfogást), egy süti pedig 450 ft (2023. szeptemberi állapot).

Meteorit Ételbár - Kaba
Viktória T.
1/5

A kiszállított hidegtálon az összes étel kimeredt, magyarázatként azt kaptuk, hogy nekik 80 tálat kellett elkészíteni és ne várjuk el, hogy friss legyen. Számukra a hidegtál fogalma hideg és kimeredt húsokat, sült krumplit jelent.

Meteorit Ételbár - Kaba
Imre O.
5/5

Nem reform konyha..
De a legjobb hagyományos íz és mennyiségű ételeket ettünk ,kedvező áron.
Csak ajánlani tudom.

Meteorit Ételbár - Kaba
Gyuri K.
5/5

Az egyik legjobb hely a strand területén. Bőséges adagok és kedves kiszolgálás. A szőke pultos csajszi nagyon kedves és segítőkész.

Meteorit Ételbár - Kaba
Antal K.
2/5

Többszöri tapasztalat! Többször meg probáltuk!
(Az Étel minőségével ízével sosem volt baj!)
Viszont többször előfordult hogy nem azt kaptuk amit rendeltünk ! Viszont sosem reklamáltunk emberek vagyunk hibázunk, tévedünk de a mai nap amit át éltem kissé sem vendéglátáshoz méltó! !
Hívtam őket 11 magasságában nem vették fel a telefont vártam pár percet majd újra hívtam és egy hölgy mogorván felvette és se szia, se pá nékül beleszólt mindjárt vissza hívom ! Mire válaszoltam hogy rendben ki is nyomott !
Majd 20 perc elteltével gondoltam csak felhívom őket megint megprobálkozzom másik számról mivel nem kaptam vissza hívást ! Nagy hosszas csörgés után újra mogorva hölgy ! Bemutatkoztva illedelmesen köszönve nyugodtan kérdezzem tudok rendelni igen van MINDEN mit adhatok ?
Mondom szuper de ..
Menüt szerettem volna rendelni de 3 főételből egysem volt ! Kérdezzem én ha elfogyik a menü akkor miért hirdettem A Facebookon frissen posztolva ?

Meteorit Ételbár - Kaba
Johann S.
2/5

15:00-óra után az eladónak már nincs kedve lángost sütni. Hiába lenne rá igény. Takarítani akar de azt sem csinálja. Ajánlom a személyzet frissítését, a jelenlegi már elfáradt.

Meteorit Ételbár - Kaba
Nikolett T.
5/5

2 hidegtálat és 1 pizzát rendeltünk. Isteni finom volt minden , remek hely, ajánlani tudom .

Go up