Kemenesaljai Egyesített Kórház - Celldömölk

Cím: Celldömölk, Kemenesaljai Egyesített Kórház, Nagy Sándor tér 3, 9500 Magyarország.
Telefon: 95420004.

Szakértelem: Kórház.
Egyéb érdekes információk: Kerekesszékkel megközelíthető bejárat, Kerekesszékkel megközelíthető parkoló.
Vélemények: Ennek a cégnek 25 véleménye van a Google My Businessen.
Átlagos értékelés: 3/5.

📌 Helyszín Kemenesaljai Egyesített Kórház

Kemenesaljai Egyesített Kórház Celldömölk, Kemenesaljai Egyesített Kórház, Nagy Sándor tér 3, 9500 Magyarország

⏰ Nyitvatartási idő Kemenesaljai Egyesített Kórház

  • Csütörtök: 0:00-24:00
  • Hétfő: 0:00-24:00
  • Kedd: 0:00-24:00
  • Péntek: 0:00-24:00
  • Szerda: 0:00-24:00
  • Szombat: 0:00-24:00
  • Vasárnap: 0:00-24:00

Kemenesaljai Egyesített Kórház egy magyarországi kórház, amely a Celldömölk városában található. Cím: Celldömölk, Kemenesaljai Egyesített Kórház, Nagy Sándor tér 3, 9500 Magyarország.

A kórház egy integrált kórház, amely számos szakmai szolgáltatást nyújt, beleértve a születési szakmunkát, a belgyógyászt, a mentális egészségügyet és a rehabilitációt.

Egyéb érdekes információk

A kórház megközelíthető kerekesszékkal, és rendelkezik kerekesszékkel megközelíthető parkolóval.

Speciális szolgáltatások

  • Szakértelem: Kórház.
  • Kerekesszékkel megközelíthető bejárat.
  • Kerekesszékkel megközelíthető parkoló.

Vélemények

A kórháznak 25 véleménye van a Google My Businessen.

Átlagos értékelés: 3/5.

Ennek a kórháznak a Google My Businessen található a 95420004 telefonszámával.

Érdemes említést tenni, hogy a kórház websiteszével nem rendelkezik.

👍 Vélemények Kemenesaljai Egyesített Kórház

Kemenesaljai Egyesített Kórház - Celldömölk
007 C.
1/5

Sajnos nincs pozitív "élményem" a kórházzal kapcsolatban. Egy arrogáns vezetővel rendelkező intézmény, ahol bizony a nővérek sem állnak helyzet magaslatán. Magatehetetlen betegeknek az ebéd annyi hogy megkérdezik eszik-e. Egérrágta paplanok, használhatatlan tolókocsik... Sajnos az emberiesség hiánya itt is tapasztalható.

Kemenesaljai Egyesített Kórház - Celldömölk
Sub A.
1/5

Remélem elégedett a kórház azzal a párszáz forint parkolási díjjal, amit a látogatóktól képesek elkérni, mindazok mellett, amit tettek kedves nagynénémmel. Egy hónapja combnyaktörést szenvedett el, és a műtétet követően ebbe az intézetbe szállították rehabilitációra (hozzáteszem, nem értem, miért gondolták, hogy ez jó ötlet). Sajnos nagy hibát vétettünk, mikor nem hoztuk el azonnal a fekvőbetegként kezelt hölgyet. A gyógyszer, amit részére adagoltak ugyanis az ellenkező hatást váltotta ki nála, mint ami a várt volt, és elkezdett szellemileg leépülni. Ekkor MR eljárással a helyieknek kötelessége lett volna megvizsgálnia a beteget, de nem ez történt. A kórház ezzel szemben másfél héten keresztül tömte őt ugyanazzal a szerrel. Mindemellett borzasztóan elhanyagolták a törést, és az egy hónap alatt mélyvénás trombózis alakult ki nála. Az őt kezelő "orvos" a tény hallatán provokatív, és támadó módon csak annyit mondott édesanyámnak, hogy perelje be. Kiadása után egy idősek otthonába szállították, ahol az orvosok egyből előálltak a diagnózissal, és a Markusovszky Kórházba szállították, ahol megkezdték a kezelését. Jelenleg nagy erőkkel küzd a fájdalmakkal, amiket okoztak neki a helyi ápolónők, és orvosok. Kegyetlenül elbántak vele. Legnagyobb hibájuknak azt róvom fel, hogy képtelenek az időseket emberként kezelni, és hagyják őket meghalni. Személyesen kívánom a vezetőségnek, hogy soha többet ne foglalkozhassanak emberi lényekkel, mert az, amit tettek, több mint megbocsáthatatlan. Azoknak a személyeknek pedig, akiknek a kezére bíztuk, megkérdőjelezem nem csupán a hozzáértését, de az alapvető erkölcsi tudását, és gondolkodásának józanságát.

Kemenesaljai Egyesített Kórház - Celldömölk
Nikoletta N.
1/5

Nagymamám 11.12.-én került be az I Krónikus Belgyógyászati osztályra! 11.26.-án elhunyt! Ez idő alatt volt 1 labor vizsgálata és 1 röntgen. Az első héten állapotához képest jól volt! 11.21.-én este már rosszabbodott az állapota! 11.23.-án beszéltünk utoljára a mamával egy picit mert már nagyon nem volt jól! Innentől kezdve már csak nővérekkel tudtunk beszélni akik csak annyit mondtak nincs gond, jól van, olyan az állapota! Orvost lehetetlen volt elérni, csak azt hajtogatták, hogy hívja holnap! Hívogattuk de hiába! Egy regényt tudnék írni arról, hogy min mentünk át! Ha jól tudom a gyermeknek, szülő nőnek és a Súlyos Betegnek joga van ahhoz, hogy a hozzátartozója vagy a megjelölt személy mellette tartózkodhasson még a vészhelyzet ideje alatt is! Én kérek elnézést az előző mondatért ha ez nem így van! Röviden ennyi! Köszönjük a semmit! A HOZZÁÁLLÁST, TÁJÉKOZTATÁST, HANGNEMET, HITEGETÉST AZ EGÉSZ VISELKEDÉST! BORZASZTÓ VOLT! Nem tudtunk meg semmit és még el sem búcsúzhattunk egymástól! MÁR NEM FÁJ SEMMID! NYUGODJ BÉKÉBEN MAMA! Egy csillagot sem adnék de máshogy nem fogadja el a rendszer!

Kemenesaljai Egyesített Kórház - Celldömölk
T T.
1/5

Azért írom ezt a véleményt, egy korábbi hozzászólásomhoz kapcsolódóan, hogy a kórház személyzete, és az orvosok érezzék annak súlyát, amit tettek. Nagynéném, akit pár hónapja combnyaktöréssel hoztak be Celldömölkre, nem rég hunyt el Szombathelyen, a Markusovszky Lajos Kórházban. Nem csupán menthető lett volna, hanem jelentős javulást lehetett volna elérni azzal csupán, hogy megmozgatják a végtagjait. Ehelyett elvették a mankóját, azzal az indokkal, hogy NEHOGY MEGSZÖKJÖN A KÓRHÁZBÓL! Az itt helyben kialakult trombózisa vezetett végül a halálához. Ennél a pontnál kérdezném azt a gerinctelen férget, hogy mennyire érzi magát saját orvosi titulusának eleget téve, így, hogy ennyire kisemmizett egy emberi életet, hogy aztán tisztára mosva saját lelkét végül neki álljon feljebb édesanyám heves reakciója hallatán. Neki személyesen kívánom azt, hogy amennyiben orvosok kezébe kerül, azok ne tegyenek meg semmit gyógyulása érdekében.

Kemenesaljai Egyesített Kórház - Celldömölk
András T.
5/5

Bocsánat de nem hiszem, hogy betegként, valami eget verőt tudnék meg osztani! Orvosnál voltam vizsgálaton! A rendelés 08:00 kor kezdődőt az orvos 08:30 kor kezdte meg a rendelést 2 dik betegként 09:00 kor jutottambe 07:30 kor érkeztem az épületbe.

Kemenesaljai Egyesített Kórház - Celldömölk
Péter S.
1/5

Egy gyógyszer szakvéleményt lassan 1 éve nem sikerül megiratni. 3x ment édesanyám vizsgálatra, vérvételre. Szakvéleményt persze nem kapott, ilyen-olyan kifogással. Mindenki hibás, pláne a beteg. Sebaj, elviszem magánrendelésre. Aki teheti, kerülje ezt a helyet, modortalan orvosokkal teletüzdelt hely.

Kemenesaljai Egyesített Kórház - Celldömölk
Ágnes G.
5/5

1 hónapja szültem ott a fiamat. Odaadó gondoskodással bántak a picivel,tudtam,hogy a legjobb kezekben van. Teljesen megvagyok elégedve az orvosok szaktudásával,a szülésznő figyelmességével és kedvességével,az ápolók segítségével. Ezúton is köszönöm a segítségüket! A csecsemősöknek is köszönettel tartozom,azért,ahogy a picivel bántak és segítettek a szoptatásnál. Remélem pár év múlva a kistesót is ott tudom a világra hozni!

Kemenesaljai Egyesített Kórház - Celldömölk
Ákos S.
5/5

Gyógytornán, ultrahangos kezelésen vettem részt. Két hétig napi szinten voltunk kapcsolatban. Csak elismeréssel szólhatok mindenkiről aki ebben részt vett!

Go up