- Éjszakai Kalandok
- Hajdúszoboszló
- Hotel Délibáb - Hajdúszoboszló
Hotel Délibáb - Hajdúszoboszló
Adrese: Hajdúszoboszló, Hotel Délibáb, József Attila u. 5-7, 4200 Ungārija.
Telefons: 213500777.
Tīmekļa vietne: hoteldelibab.hu
Ekspertīze: Viesnīca, Kafejnīca, Ārstnieciskā SPA centrs, Restorāns, Labjūtes uzlabošanas centrs.
Atsauksmes: Šim uzņēmumam ir 586 atsauksmes Google My Business.
Vidējais novērtējums: 4.6/5.
📌 Atrašanās vieta šim Hotel Délibáb
Hotel DélibÃb
Jūtu vietas
Adrese: Hajdúszoboszló, Hotel DélibÃb, József Attila u. 5-7, 4200 UngÄrija.
Tel: 213500777.
Tīmekļa vietne: hoteldelibab.hu.
Ekskluzīvi
EkspertÄ«ze: ViesnÄ«ca, KafejnÄ«ca, ÄrstnieciskÄ SPA centrs, RestorÄns, LabjÅ«tes uzlaboÅanas centrs.
Atsauksmes
Atsauksmes: Å im uzÅÄmumam ir 586 atsauksmes Google My Business.
VidÄjais novÄrtÄjums: 4.6/5.
",
"summary": "Hotel DélibÃb ir ekskluzÄ«va vieta UngÄrijÄ, tÄs ekspertÄ«zes augs skaidrÄ«ba un vidÄjais novÄrtÄjums 4.6/5.",
"keywords": ["Hotel DélibÃb", "UngÄrija", "ViesnÄ«ca", "KafejnÄ«ca", "ÄrstnieciskÄ SPA centrs", "RestorÄns", "LabjÅ«tes uzlaboÅanas centrs"],
"word_count": "346",
"quality_score": "8",
"has__tags": "true",
"language_used": "lv"
}
👍 Atsauksmes par šo Hotel Délibáb
Eszter B.
Családommal töltöttünk 5 éjszakát egy összenyitott erkélyes családi szobában, amely így hármunknak nagyon kényelmesnek bizonyult. A szobák tiszták és kényelmesek voltak. Kicsit kopottak a bútorok, mivel már régebben történhetett a felújításuk, de a tisztaságuk kifogástalan volt, az ágyak nagyok és kényelmesek voltak, tökéletesen lehetett pihenni. A személyzet rendkívül kedves és segítőkész minden területen. Félpanziós, svédasztalos ellátásunk volt, amely minden igényt kielégítő volt, finomak voltak az ételek és változatosak. A férjem tejfehérje- és gluténérzékeny, amely meglehetősen megnehezíti az étkezését, de ő is talált mindig többféle lehetőséget, plusz az éttermi személyzet nagyon készségesen segített, tanácsolt neki a választásnál. Csak egy építő tanács az étterem felé: az ételek mellett elhelyezett ételallergia táblák nem mindig a helyes információt tartalmazták, illetve a személyzet különböző módon értelmezte őket, ezt érdemes lenne tisztázni velük és a jelzéseket helyesen elhelyezni, hogy később ez gördülékenyebb legyen.
A wellness részleg nem túl nagy, de így, közvetlenül a nagy fürdő szomszédságában egy kellemes napvégi kiegészítés volt. A fürdő közvetlenül a hotelből megközelíthető, amely rendkívül kényelmes. Tehát összességében kipihenten és elégedetten távoztunk, köszönjük a kedves vendéglátást!
Petra E.
Két alkalommal is előfordult, hogy kora reggel arra ébredtünk, hogy a hotelben fúrás vagy kopácsolás zajlik. Erről sajnos előzetesen semmilyen tájékoztatást nem kaptunk, így meglepetésként ért bennünket és igencsak kellemetlen nyomot hagyott bennünk. Az első alkalomnál direkt megkérdeztük, hogy biztosítanak arról hogy másnap nem e fog előfordulni, amire azt a választ kaptuk, hogy természetesen nem fog! Nem így lett, másnap reggel pontban ugyan úgy reggel igaz, nem fúrásra, kopácsolásra keltünk. Kompenzációt kaptunk az első napra, a másodikra még várjuk a választ.
Emellett a honlapon és az e-mailben szereplő „napi karszalag” megfogalmazás félrevezető. A helyszínen derült ki, hogy valójában voucherről van szó, amelyet papír formában kapunk meg, és minden nap külön be kell állni egy hosszú sorba, hogy kiváltsuk a karszalagot. Ez számunkra kényelmetlen és időigényes volt, főleg nyaralás közben.
Az ételekkel kapcsolatban sem voltunk sajnos 100%-ban elégedettek. Sok fogásnál leginkább az tűnt fel hogy menza jellegű, néhol azt éreztük, hogy minden, csak az nem az étel aminek lennie kéne ízében. Ezzel együtt a felszolgálás sem volt kiemelkedő néhány kollégánál, pontosabban, nem köszöntek előre, ezáltal kerülték a szemkontaktust vagy éppenséggel nem úgy szolgáltak fel ahogy azt egy ilyen volumenű szállodánál illene. Az hogy vendégként, nekem kell szépen mosolyogni és kedvesen megszólítani, megköszönni a kiszolgálást 1-1 fiatalabb kollégánál pedig ezt semmilyen formában nem tapasztaltuk, picit felháborító. Maga az étterem ebben a szezonban (nyár) úgy gondoljuk hogy nagyon kicsi, vacsoránál hosszan tartó sorban állás, folyamatos kerülgetés volt a vendégek és felszolgálók között. Egyszóval tumultus. Ehhez kapcsolódna a szoba méret, pontosabban a fürdőszoba. Nagyon kicsi, semmi hely ahhoz hogy az ember ki tudjon pakolni pár holmit. Két megtermettebb embernél el sem tudjuk képzelni hogy használják az illemhelységet. Oldalt és hátul semmi hely hogy kényelmesen elvégezze valaki a dolgát. Részben jó, részben rossz tapasztalatokkal jöttünk el. Az élmény számunkra egy nagyon gyenge 3-as. Sajnáljuk!
Dominika P.
Mi harmadszorra voltunk már a férjemmel itt, kisfiunknak első nyaralása volt. A szobánkban lévő kávégép segítségével könnyen tudtunk vizet forralni a kisfiunk tejitalához, ételek terén is nagyon sok volt a választék, mindig volt olyan amit szívesen elfogyasztott.
Ami felkeltette a figyelmünket a reggelinél és a vacsoránál, hogy mindig van bekészítve bébiétel, gondolnak a legkisebbekre is.
(Bár a fiam már 2 éves és nem eszik ilyet, ezt szerettem volna megemlíteni, hogy aki kisebb babával tervez menni, tudja, hogy van bébiétel is.)
Kisfiunknak nagyon tetszett a játszóház, mindig talált valami elfoglaltságot.
A strandra gyorsan át lehet menni a hotelből, nem kellett sokáig cipelni a cuccokat.
Összességében szuperül éreztünk magunkat, reméljük jövőre még több napra tudunk menni.
Boglárka B.
Minden várakozásunkat felülmúlta a Hotel. Csodaszép környezetben pihenhettünk. Az ételek isteniek voltak, a vacsora során tálalt desszertek minőségben felülmúlják bármelyik magyar cukrászdát.
Imre C.
Tegnap jöttünk haza. Nagyon szuper hotel. Az ételek finomak, választékosak. A bárban minőségi italok nagyon korrect áron. A wellness nagyon jó. A személyzet nagyon kedves. Ajánlom mindenkinek.
Balázs
Óriási csalódás!
50% előleg befizetés után érkezéskor ki kellett fizetni a maradék 50%ot is, mert nem ért rá nekik távozáskor.
Három szobát foglaltunk, de nem volt megoldható, hogy külön menjünk reggelizni, mindhárom szobának ugyanabban a turnusban kellett menni reggeliznie, pedig mondtuk, hogy van aki korábban, van aki később szeretne.
A szoba koszos volt, az ágynemű szakadt ès elhasználódott.
A személyzet nagyon ellenszenves és egyáltalán nem vendég orientált.
Egyetlen pozitívum a konyha volt, ott kedvesek voltak és finomak voltak az ételek.
3 éjszakára mentünk, de végül első éjszaka után eljöttünk, mert ágyi poloskák voltak az ágyban.
Miután jeleztük, hogy poloskák vannak és meg is mutattuk őket, azt mondták szerintük véletlen befújta a szél.
Jeleztük a hotelnek hogy abban a szobában, ahol a poloskák vannak nem kívánunk tovább maradni, elférünk a másik két szobában is együtt. Azt mondták rendben de akkor is ugyanannyiba kerül a tartózkodásunk, ki kell fizetnünk mind a három szobát.
Csalódásunkat kompenzàlta volna, ha az első éjszakát nem teljes áron kellett volna kifizetni.
Nem ajánlom senkinek!
Mihalea N.
Az éjszakai alvást lehetetlenné tette a szunyogok vagy ahoz hasonló rovarok csipése
Koszos régi padloszönyeg,valamint a szobában állandó nehéz szag,koszos foltos fal
A fürdöszoba szük keskeny mely egy 4 csillagos szálodánál legalább 2x akkora kellene legyen
A TV régi szinei halványak a képernyö szinte telesen kiégve
Az ételválaszték kevés és ami van sem friss régi álott izhatást kelt
A személyzet nagyon kedves és segitökész
Hogyan nevezhetik ezt Magyarórszág eggyik legelegánsabb szállodájának ez rejtély
Ewa B.
Do hotelu jeździmy od lat i niestety standard jest coraz gorszy na korytarzach wykładziny az proszą się sie o pranie windy brudne, pokoje są w coraz gorszym stanie i nie są sprzątane nawet ręczników nie wymienili przy dłuższym pobycie nikt nie dołożył nawet wody i kawy..
Jedzenie bardzo dobre każdy coś znajdzie dla siebie obsługa w restauracji i na recepcji super...mało miejsc parkingowych trzeba polować...fajne kameralne baseny i sauny w hotelu.
Jeśli chodzi o lokalizację rewelacja przy samych basenach.
Także do managera hotelu wystarczy porządnie wysprzątać hotel i będzie znowu super pozdrawiam serdecznie
Gabi Hami Ételbár - Hajdúszoboszló
Maffia söröző - Hajdúszoboszló
Hajdúszoboszló Spa - Hajdúszoboszló
Média Panzió és Apartmanház - Hajdúszoboszló
Hunguest Hotel Apollo - Hajdúszoboszló
Keletyparty Apartman - Hajdúszoboszló
Aqua Palace - Hajdúszoboszló
Prima Villa 3 - Hajdúszoboszló
Sunshine Söröző Hajdúszoboszló Strand - Hajdúszoboszló
Hungarospa Aquapark - Hajdúszoboszló
Hajduszoboszlo Extrem Zona - Hajdúszoboszló
Árpád Ètterem És Rendezvényház - Hajdúszoboszló
Hunguest Hotel Aqua-Sol - Hajdúszoboszló