Halászcafé Pizzéria - Százhalombatta

Adrese: Százhalombatta, Halászcafé Pizzéria, Strand u. 2, 2440 Ungārija.
Telefons: 23356600.
Tīmekļa vietne: halaszcafe-pizzeria.order.app.hd.digital
Ekspertīze: Picērija.
Cita interesanta informācija: Atvērta terase, Bezkontakta piegāde, Piegāde, Ēdieni līdzņemšanai, Ēdināšana uz vietas, Lieliska kafija, Lielisks deserts, Plaša tēju izvēle, Pusdienas, Vakariņas, Vakariņas vienatnē, Personām ar ratiņkrēsliem piemērota autostāvvieta, Personām ar ratiņkrēsliem piemērota sēdvieta, Alkohols, Alus, Kafija, Laimīgā stunda ēdieniem, Piemērota vieta ātrai maltītei, Stiprie alkoholiskie dzērieni, Uzkodas, Vēlas maltītes, Vīns, Pusdienas, Vakariņas, Ēdināšana, Deserts, Sēdvietas, Apkalpošana pie galdiņiem, Labierīcības, Klusa vieta, Mājīga vieta, Moderns, Neformāla gaisotne, Romantiska vieta, Grupām piemērota vieta, Tūristu iecienīta vieta, Tiek ieteikts veikt vakariņu rezervācijas, Pieņem rezervācijas, Debetkartes, Kredītkartes, Mobilie maksājumi, izmantojot NFC, Kredītkartes, Bērnu ēdienkarte, Bērnu krēsli, Piemērota vieta bērniem, Autostāvvieta, Bezmaksas autostāvvieta uz ielas, Bezmaksas stāvlaukums.
Atsauksmes: Šim uzņēmumam ir 378 atsauksmes Google My Business.
Vidējais novērtējums: 4.4/5.

📌 Atrašanās vieta šim Halászcafé Pizzéria

Halászcafé Pizzéria Százhalombatta, Halászcafé Pizzéria, Strand u. 2, 2440 Ungārija

⏰ Darba laiki šim Halászcafé Pizzéria

  • Ceturtdiena: 11–22
  • Otrdiena: 11–22
  • Piektdiena: 11–22
  • Pirmdiena: 11–22
  • Sestdiena: 11–22
  • Svētdiena: 11–22
  • Trešdiena: 11–22

Halászcafé Pizzéria

Adrese: Százhalombatta, Halászcafé Pizzéria, Strand u. 2, 2440 Ungārija.

Telefons: 23356600.

👍 Atsauksmes par šo Halászcafé Pizzéria

Halászcafé Pizzéria - Százhalombatta
Kukac Z.
1/5

Beültünk helyben fogyasztásra. El sem hiszem, hogy 1,5 órát vártunk egy alja pizzára, amitől még a gyomrunk is megfájdult. Édes gejj sűrítettparadicsomszószos és nyers konzervkukoricás, tömör tésztás a pizzájuk. Köze sincs egy igazi pizzához. Sajnálom.

Halászcafé Pizzéria - Százhalombatta
Csilli T.
3/5

A chedar szósznak semmi köze a chedar-hoz. Valami savanyú majonézes cucc. Rettenetes íze van! Eddig nem csalodtam semmiben amit itt rendeltem, de ez....... Kérlek, ezt inkább ne adjátok el senkinek, chedar néven meg főleg ne!

Halászcafé Pizzéria - Százhalombatta
Dominick C. (.
4/5

Az általuk készített pizzák jók, de úgy változtatták meg a kiszállításukat, hogy nem csak a pizzát kell megrendelni, hanem kénytelen vagy valami mást is a kosárba rakni, amit nem feltétlenül kell, hogy elérhesd a minimálisan szükséges mennyiséget (4000ft). Röviden, ha csak magadnak akarsz rendelni, akkor nem éri meg, de ha másoknak is rendelsz, akkor szerintem rendben van. Azt tudom, hogy innen nem fogok rendelni, ha csak magamnak szeretnék valamit.

Halászcafé Pizzéria - Százhalombatta
Bianka V.
2/5

Tonno e cippola pizzat rendeltünk. Kaptunk egy kis hagymás tésztát, semmi feltét. Annyira rossz volt, hogy kidobtuk.

Halászcafé Pizzéria - Százhalombatta
Norman T.
1/5

BBQ-s tarjás burritót rendeltünk és se bbq szósz se jalapeno nem volt benne. Megírjátok miért?

Halászcafé Pizzéria - Százhalombatta
Róbert L.
1/5

Rendkívül fel vagyok háborodva, az hogy több, mint egy órát vártam a rendelésemre az még egy dolog, de hidegen érkezett. Azonnal felhívtam az éttermet és a "kedves úriember" annyit mondott, hogy " és nem áll módjában megmelegíteni?" Természetesen segíteni nem tud, mert csak a telefont kezeli. Hát kedves tulajdonosok annyit tudok mondani, hogy ha már 15.000 ft-ot maguknál hagyok akkor az a pizza legyen meleg. Ha melegítve akarom akkor veszek mirelit pizzát. És tanítsák meg a kollégát ügyfelekkel beszélni, gondolom a vásárlókból élnek...

Halászcafé Pizzéria - Százhalombatta
Csilla S.
1/5

Az rendelt pizza hideg és égett volt. A feltétek mennyisége kevés: 3 db ananász volt a Hawaii pizzán, a tészta nem volt egyenletesre nyújtva, így hol vastag volt, hol lehelet vékony. A két tésztaétel rendben volt, de a bolognai úszott a zsiradékban. A tészta nem spagetti volt, hanem valami sokkal vékonyabb. Articsóka helyett savanyú uborka került a pizzára, a sonka sületlen, sajt csak a szószban volt egy kevés. A gesztenyepüré íze elég jó volt, de a mennyisége kifogásolható. Összességében kimaxolták ezt a rendelést! Legkevesebb alapanyag legdrágábban.
Nem hiszem, hogy még egyszer próbálkozom velük! 😡😢🙃

Halászcafé Pizzéria - Százhalombatta
József M.
5/5

Határozottan jó ételek és kedves kiszolgálás!
Zárás előtt érkeztünk ennek ellenére nagyon kedvesen fogatak és kiszolgáltak minket! 🙏

Go up