Golomán Gerendaház és Vendégház - Ispánk

Adrese: Ispánk, Golomán Gerendaház és Vendégház, Keleti út 1, 9941 Ungārija.
Telefons: 302424200.
Tīmekļa vietne: golomangerendahaz.hu
Ekspertīze: Lauku māja.
Cita interesanta informācija: Personām ar ratiņkrēsliem piemērota autostāvvieta.
Atsauksmes: Šim uzņēmumam ir 96 atsauksmes Google My Business.
Vidējais novērtējums: 4.9/5.

📌 Atrašanās vieta šim Golomán Gerendaház és Vendégház

{
"content": "

Golomán Gerendaház és Vendégház

Adrese: Ispánk, Golomán Gerendaház és Vendégház, Keleti út 1, 9941 Ungārija.

Tel: 302424200.

Tīmekļa vietne: golomangerendahaz.hu.

Especialidades:

Ekspertīze: Lauku māja.

Cita interesanta informācija:

Personām ar ratiņkrēsliem piemērota autostāvvieta.

Opinijas:

Vidējais novērtējums: 4.9/5.

Atsauksmes: Šim uzņēmumam ir 96 atsauksmes Google My Business.

",
"summary": "Golomán Gerendaház és Vendégház ir vieta Ungārijā, kurā jūs varēsiet apguvēties lauku māju un ārējo uzņēmumu, arī ar ratiņkrēsliem. Vieta tiek attīstīta un uzlabota, lai varētu jūs atvērties uz ļoti skvērtās un aizvēlotības vārtiem.",
"keywords": ["Golomán Gerendaház és Vendégház", "Ungārija", "lauku māja", "Ārējo uzņēmums", "ratiņkrēsli", "autostāvvieta"],
"word_count": "466",
"quality_score": "8",
"has__tags": "true",
"language_used": "lv"
}

👍 Atsauksmes par šo Golomán Gerendaház és Vendégház

Golomán Gerendaház és Vendégház - Ispánk
Krisztina P.
5/5

Szuper hely, csodaszép faház, tiszta, igényes, jól felszerelt. Ajánlom! Jövünk még!

Golomán Gerendaház és Vendégház - Ispánk
Márta C.
3/5

Maga a ház nagyon jó elosztású,viszont recseg-ropog,így éjjel jobb volt nem menni a mosdóba.
A matrac annyira süppedős volt,hogy minden éjjel begörcsöltek az izmaim.
Én jókat alszom távol az otthonunktól,itt nem.
Papírtörülközőt ,mosogató tablettát úgy kellett kérni,ahhoz képest,hogy a hely nem olcsó.
A fűtésért is szóltunk,meleg vízért is,egy szóval mindenért. Persze akkor kaptunk,de nem barátként voltunk,hanem fizető vendégként.
A lányoméktól folyt le a fürdővíz az alatta levő szobába.
Úgy tudom,hogy úgy szólt a megállapodás,hogy 12-kor kell eljönnünk,ehhez képest 10-kor már takarítottak fenn.
Szóval hagyjuk is.
A környék szép viszont.

Golomán Gerendaház és Vendégház - Ispánk
Szilvia P.
5/5

A Manka kisrönkházban töltöttünk 3 éjszakát.
Mindennel maradéktalanul elégedettek voltunk.
A ház maga csodálatos és a környezete is. A teraszról csak az erdőt látja az ember, folyamatos a madárcsicsergés. Ha valaki kikapcsolódni, lassítani, feltöltődni szeretne akkor itt a helye.
A házigazda is nagyon kedves, különösen odafigyelt ránk, szinte kérnünk sem kellett. A ház nagyon tiszta volt, jól felszerelt, az ágyak kényelmesek. Legszívesebben ki sem dugtuk volna az orrunkat, pedig az Őrség gyönyörű.
Úgy érzem jól választottunk, mert pont ilyen helyet kerestünk, nagyon köszönjük a lehetőséget és aki szereti a természetet annak nagyon jó helye lesz itt! <3

Golomán Gerendaház és Vendégház - Ispánk
István G.
5/5

Tökéletes hely a pihenésre!
A gerendaház csodálatos, jól felszerelt,grillezési lehetőséggel kedves fogadtatás,jól éreztük magunkat.
Csak ajánlani tudom!

Golomán Gerendaház és Vendégház - Ispánk
Judit S. B.
5/5

Már másodjára járunk itt. Imádjuk! Csodás környezet, csendes, békés. Csodás gerenda ház. Kényelmes ágyak. A házigazdák rugalmasak, kedvesek. Imádjuk!

Golomán Gerendaház és Vendégház - Ispánk
Péter B.
5/5

Kiváló hely pihenésre, nyugodt csendes környezetben. A házigazda nagyon kedves, segítőkész. Szuper kirándulást tettünk a környéken, az erdő csodaszép és jól esik hazaérve belecsobbanni a jakuzziba.

Golomán Gerendaház és Vendégház - Ispánk
Special B.
5/5

Nagyon szépen köszönjük a finom palacsintákat! (és külön egy üres óriás palacsinta a kiskutyámnak ). Kedves,barátságos kiszolgálás.Igényes, szép környezet. Legközelebb szállóvendégek is leszünk 🙂

Golomán Gerendaház és Vendégház - Ispánk
János S.
5/5

Ismerösök által kerültünk ide az első grill teraszukra elő jegyzés alapján. Az Őrség amúgy is gyönyörű de ez egy kis eldugott település Ispánk valami hihetetlen az erdő közepén. Bérelhető rönkházak télen nyáron bérelhetőek csodás kényelmes berendezéssel.Mi ugyan csak enni mentünk de szét nézhettünk a házakban de tényleg szépen rendezett nagyon jól felszerelt házak. A kaja grillezett húsok előtte tárkonyos levessel utána kemencés házi almas lepény. A kiszolgálás az ízek nagyon rendben voltak. Csak ajánlani tudom.

Go up