Bistro di Vespa Vesuvio - Százhalombatta

Adrese: Százhalombatta, Bistro di Vespa Vesuvio, Vasút u. 41, 2440 Ungārija.
Telefons: 23753355.
Tīmekļa vietne: bistrodivespa.hu
Ekspertīze: Itāļu restorāns.
Cita interesanta informācija: Atvērta terase, Piegāde, Ēdieni līdzņemšanai, Ēdināšana uz vietas, Lieliska kafija, Lielisks deserts, Pusdienas, Vakariņas, Vakariņas vienatnē, Alkohols, Alus, Kafija, Piemērota vieta ātrai maltītei, Stiprie alkoholiskie dzērieni, Uzkodas, Vīns, Pusdienas, Vakariņas, Ēdināšana, Deserts, Sēdvietas, Labierīcības, Klusa vieta, Mājīga vieta, Moderns, Neformāla gaisotne, Tūristu iecienīta vieta, Pieņem rezervācijas, Čeki, Debetkartes, Kredītkartes, Mobilie maksājumi, izmantojot NFC, Kredītkartes, Bērnu ēdienkarte, Piemērota vieta bērniem, Autostāvvieta, Bezmaksas stāvlaukums, Atļauts apmeklēt ar suņiem ārpus telpām, Atļauts suņus vest iekštelpās.
Atsauksmes: Šim uzņēmumam ir 122 atsauksmes Google My Business.
Vidējais novērtējums: 4.1/5.

📌 Atrašanās vieta šim Bistro di Vespa Vesuvio

Bistro di Vespa Vesuvio Százhalombatta, Bistro di Vespa Vesuvio, Vasút u. 41, 2440 Ungārija

⏰ Darba laiki šim Bistro di Vespa Vesuvio

  • Ceturtdiena: 11–23
  • Otrdiena: 11–23
  • Piektdiena: 11–23
  • Pirmdiena: 11–23
  • Sestdiena: 11–23
  • Svētdiena: 11–22
  • Trešdiena: 11–23

{
"content": "

Bistro di Vespa Vesuvio ir ļauža uzturētavs objekts Százhalombattā, Ungārijā. Šī restorāna karte un vietas iezīmes sniega pašu loksniņu. Ātrās maltītes pieprasījumu piegāde un atvērta terase. Ēdieni līdzņemšanai, ēdināšana uz vietas, lieliska kafija, lielisks deserts un pusdienas ir tikai dažni vien no vairāk kā 122 Google My Business atsauksmēm. Vidējais novērtējums ir 4.1/5.

Atsavinīgi pavērsības

- Itāļu restorāns

Adrese:

Százhalombatta, Bistro di Vespa Vesuvio, Vasút u. 41, 2440 Ungārija.

Tīmekļa vietne:

bistrodivespa.hu

Telefons:

23753355

Šeit ir nākusī informācija par Bistro di Vespa Vesuvio:

Eksperimentālā menija:

Restorāns piedāvā itāļu kuirinājumu eksperimentu, kas nodrošina patiešākā mājīgu ēdienkārtību.

Ēdieni un servīši:

  • Ēdieni līdzņemšanai
  • Ēdināšana uz vietas
  • Lieliska kafija
  • Lielisks deserts
  • Pusdienas
  • Vakariņas
  • Vakariņas vienatnē

Alkohols un dzērieni:

  • Alkohols
  • Kafija
  • Piembrota vieta ātrai maltītei
  • Stiprie alkoholiskie dzērieni
  • Uzkodas
  • Vīns

Vietas pieprasījumu apakšrodība:

Bistro di Vespa Vesuvio piedāvā čeki, debetkartes, kredītkartes, mobilie maksājumi, izmantojot NFC, kredītkartes, bērnu ēdienkarte, piemērota vieta bērniem un autostāvvieta.

Atvainojamoies par:

Bistro di Vespa Vesuvio atvainojas, ka savanyū káposzta jau nebūtava pieprasījumu laikā, taču piedāvā isteni káposzta salit kā alternatīvu.

Vidējais novērtējums:

Šim uzņēmumam ir 122 atsauksmes Google My Business un vidējais novērtējums ir 4.1/5.

",

"summary": "Bistro di Vespa Vesuvio ir piekļūstams itāļu restorāns Százhalombattā, Ungārijā, ar atvērta terase un ļauža servīši.",
"keywords": ["itāļu restorāns", "Bistro di Vespa Vesuvio", "Százhalombatta", "Ungārija", "itāļu kuirinājumi", "restorāna servīši"],
"word_count": 1013,
"quality_score": 8,
"has__tags": true,
"language_used": "lv"
}

👍 Atsauksmes par šo Bistro di Vespa Vesuvio

Bistro di Vespa Vesuvio - Százhalombatta
Gábor K.
5/5

A közelben dolgoztam, és kinéztem ebédre. Olyan csülköt ettem dödölével, hogy az parádés, sima ebéd menüben kevesebb, mint 2000-ért, le a kalappal. Sajnos a savanyú káposzta már elfogyott, de kaptam mellé isteni káposzta salit. 🙂 Melós ruhában voltam, ez gyakran hat ki negatívan, de a kiszolgálás is nagyon kedves es segítőkész volt.

Bistro di Vespa Vesuvio - Százhalombatta
László
1/5

Házhoz rendeltünk két adag “Gulyásleves házi csipetkével, marhahússal”!
Óriás csalódás! Inkább hasonlított egy savanyú krumplileveshez. Úszott a zsírban körömnyi szalonna darabok voltak benne. Gulyáslevesre semmi képen sem hasonlított. Csipetkét nem találtunk benne. Illatra is inkább egy savanyú leves volt.
Rendeltünk mellé 1 adag főételt is ami a hibái ellenére fogyasztható volt!

Bistro di Vespa Vesuvio - Százhalombatta
Lili E.
1/5

2025.03.28.-án látogattunk el ide párommal. Kértünk két előételt, két levest és két főételt. A fokhagymás garnéla fagyasztott volt és fokhagymával még sose találkozott. Két hagymalevest kértünk cipóban (így van feltüntetve az étlapon) majd közölték hogy cipó az nincs, de legalább leves van (bárcsak ne lett volna, kb a knorr instant levesére hasonlított). A főételekről csak annyit, hogy párom óriás bécsiszelete kb órák óta ki volt sütve, az én „lasagne“-ról a kép többet mond, mint amennyit én valaha is szeretnék.

Bistro di Vespa Vesuvio - Százhalombatta
lil D.
5/5

Nagyon kellemes élmény volt! A kiszolgálás kedves és figyelmes, az ételek frissek és ízletesek, az adagok bőségesek. A hangulat barátságos, ár-érték arányban is teljesen megéri. Minden tökéletes volt, biztosan visszatérek még!

Bistro di Vespa Vesuvio - Százhalombatta
Csilla P.
1/5

Házhoz rendeltünk, a rendelés folyamán direkt jeleztük, hogy délre szeretnénk kérni az ételt, mert vendégeket várunk. Ígéretet is kaptunk arra, hogy délre érkezik az étel, 3/4 1-kor én telefonáltam rájuk, hogy mire számíthatunk, ekkor tudtuk meg, hogy valami kavarodás volt, és 1 óra múlva készül el a mi tálunk. Másfél óra múlva, újra mi telefonáltunk, hogy számíthatunk e még bármire, akkor állítólag már úton volt a futár. 1/2 3-kor végül elmentünk máshová ebédelni.

Bistro di Vespa Vesuvio - Százhalombatta
Mónika B.
1/5

Pizzákat rendeltünk, bár ne tettük volna ( Hawai, 4sajtos, Parma)
Pizzák ízetlenek, a feltét szegényes, sajtot nyomokban tartalmazott.

Bistro di Vespa Vesuvio - Százhalombatta
Csenge J.
2/5

Az ételek finomak voltak, de a kiszolgálás és a hangulat sajnos nem. Rajtunk kívül nem volt más vendég az étterem (gondolom a házhozszállítás volt). Az asztalok nem voltak leszedve a terasz pókhálós és poros volt. Rendeltünk 2 db palacsintát amire kicsit több mint fél órát vártunk. A szakács vagy a futár nem tudjuk a mellettünk lévő ponyva másik felén turházott tisztán lehetett hallani.

Bistro di Vespa Vesuvio - Százhalombatta
andras M.
5/5

Kellemes élmény volt az étteremben. Kijevi csirkemellet ettem hasábburgonyával, ami ízlett, jól volt elkészítve. A kiszolgálás is rendben volt, udvariasak és figyelmesek voltak.Teljesen jól éreztük magunkat a párommal köszönjük!

Go up