Beck's Corner Motel

Adrese: Zalaegerszeg, Beck's Corner Motel, Kosztolányi Dezső u. 5/d, 8900 Ungārija.
Telefons: 706107344.
Tīmekļa vietne: beckscornermotel.hu
Ekspertīze: Motelis.
Atsauksmes: Šim uzņēmumam ir 175 atsauksmes Google My Business.
Vidējais novērtējums: 4.3/5.

Atrašanās vieta šim Beck's Corner Motel

Beck's Corner Motel

Zinēma: Beck's Corner Motel irvalts: Zalaegerszēgas, Beck's Corner Motel, Kosztolányi Dezső u. 5/d, 8900 Ungārija.

Iekļaudi: 706107344.

Tīmekļa vietne: beckscornermotel.hu.

Ekspertīze: Motelis.

Informācija

Beck's Corner Motel irī vārtu moļģis, kas atrodas Zalaegerszegā Ungārijā.

Moļģis atrodas pie Kosztolányi Dezső u. 5/d.

Iekļaudīts: 4.3/5 novērtējumi Google My Business.

Atsauksmes

Šim uzņēmumam ir 175 atsauksmes Google My Business.

Iespējas

Beck's Corner Motel oficiāli ir nod documentēts, jo tā ir atvērtais mājas laps ar tīmekļa vietni.

Iespējamās nozīmēm: moteli, moļģis, uzņēmums, pārtikali.

Vairāk uzņēmumu Zalaegerszeg

Atsauksmes par šo Beck's Corner Motel

Beck's Corner Motel - Zalaegerszeg
V. B.
5/5

A város abszolút központi részén helyezkedik el.Átlagos felszereltségű és berendezésű,jól szellőztethető,tiszta szobák.Ágyak,párnák higiénikusak és kényelmesek..A szobákban légkondicionáló és hűtőszekrény,a fürdőszobaában alap tisztálkodószer és hajszárító biztosított. A hangulatos társalgó tér nem csak beszélgetéshez,de étkezéshez is alkalmas. A szálloda tetőkertje hangulatos és romantikus hatású.Szépen gondozott fű,örökzöldek,pálmák,illatozó rózsák,faragott szobrok és egy tekintélyes méretű szökőkút fokozza a hely varázsát. A terasz elhelyezkedése szabad kilátást enged a város tereire,utcáira,üzleteire és a színházra. A reggeli friss és ízletesen összeállított,valódi narancslével kínálva. Wifi a szálloda egész területén. A parkolás fedett helyen,biztonságos,jól megközelíthető. A szállodavezető és az ott dolgozók kedvesek,barátságosak,rugalmasak és segítőkészek. Véleményem szerint,kisebb-nagyobb baráti-családi összejövetelekhez kiváló választás. Átutazóknak kifejezetten,de igazán,mindenkinek ajánlom!

Beck's Corner Motel - Zalaegerszeg
Mónika M.
5/5

Àtutazóban voltunk,1 éjszakát töltöttünk itt. Abszolút városközpontú, csodás kilátással a városra. Nagyon kedves és segítőkész volt a tulajdonos,a szobák tiszták, árának megfelelő felszereltsèggel. Reggeli finom és bőséges volt. Összessègèben bátran javaslom ezt a helyet.

Beck's Corner Motel - Zalaegerszeg
Császár-Szendi L.
5/5

Kedves Házigazda! Tiszta szobák vártak, reggeli pompás volt. Helyileg pedig minden megközelíthető gyorsan.😊

Beck's Corner Motel - Zalaegerszeg
Metkad M.
5/5

izjemnen čut za ljudi. Gospod je izkazoval veliko pozornost gostom. Najbolj sva bila vesela klimatizirane sobe, in hladilnika v njej,po štirih urah raziskovanja mesta v visoki poletni temperaturi.Avto sva parkirala v pokritem prostoru zastonj. Soba lepa in udobno ležišče. Zajtrk preprost, vendar okusen, postrežen zunaj, na terasi v prijetnem jutru. Dobili smo mnogo več kot smo pričakovali.Priporočam.

Beck's Corner Motel - Zalaegerszeg
Gergely K.
5/5

Megpihenni utazás közben, vagy csak 1-2 éjszakát eltölteni tökéletes (Motel). A belváros közepén helyezkedik el egy parkolóház tetején, ahol a parkolás a vendégek részére díjmemtes. Tényleg minden 5-10 percre van gyalog, amit érdemes megnézni a városban. A tulajdonos kedves és készséges.

Beck's Corner Motel - Zalaegerszeg
ANDY S.
4/5

Idealne podczas podróży na jedną noc

Beck's Corner Motel - Zalaegerszeg
Noemi B.
5/5

Csodálatos 3 éjszakát töltöttünk itt a párommal és nagynénèmmel. Pár ève szálltunk már meg itt a párommal minden tökéletes volt. Miki a tulajdonos nagyon kedves és segítőkèsz nem tudtunk tőle olyat kérni amit nem tudott volna teljesíteni sőt az ellenkezője, a párom skót és nagyon szereti a hurkát ès a kolbászt Mikinek még arra is volt gondja hogy korán reggel mèg a helyi piacról ezt is frissen beszerezte melegen tálalta neki. Mindig itt fogunk megszàllni ha Zalaegerszegen járunk! Mindenkinek meleg szívvel ajánljuk!

Beck's Corner Motel - Zalaegerszeg
András M.
5/5

A központban van ! Hangulatos a tető terasz ! A tulajdonos, nagyon segítőkész , udvarias ! Fedett parkoló ! Ár érték arányban nagyszerű !

Category: Zalaegerszeg

Vai esat īpašnieks?

Iesakiet labojumu. Pārbaudīsim pirms publicēšanas.

Vai esat īpašnieks?

Iesakiet labojumu. Pārbaudīsim pirms publicēšanas.